Apie mus

Siekiame sukurti tokią aplinką, kurioje jums būtų gera gyventi, patogu ilsėtis, dirbti ir kurti. Didelis entuziazmas ir sukaupta patirtis paskatino suburti profesionalią komandą.

Globalūs projektai – pats pavadinimas sufleruoja, kad mums rūpi aplinka ir mūsų požiūris į architektūrą, projektavimą. 

Esame perspektyvi, inovatyvi, patyrusi, sąžininga komanda, pasirengusi profesionaliai įgyvendinti jums svarbius projektus. 

Teikiame plataus spektro paslaugas – visų kategorijų statinių projektavimas, konsultavimas, projektų valdymas ir priežiūra, renovacijų / rekonstrukcijų projektai ir kita.  

Mūsų projektų vadovai turi ne mažesnę nei 15 metų patirtį, o mūsų komandoje dirba architektai, inžinieriai, projektų valdymo specialistai. 

Kodėl mes?

Architektai kuriantys
išskirtinę vertę

Vertė klientui – mums be galo svarbu bendradarbiavimas. Nuo pirmo susitikimo klientas tampa mūsų komandos nariu. Toks santykis leidžia sukurti unikalius individualius projektus. 

Vertė aplinkai – metų metus tikslingai domimės kaip erdvė, gamta, šviesa, medžiagos, technologijos ir kitos detalės sąveikauja ir kuria darnią visumą. Mes esame gamtos dalis, todėl mūsų tikslas į ją integruotis kuo draugiškesniais būdais. 

Projektai

Didžiuojamės ir kviečiame virtualiai susipažinti su mūsų įgyvendintais projektais. Mūsų komanda užsiima visų grupių ir kategorijų statinių architektūriniu bei kompleksiniu projektavimu.